З'явився новий вид телефонного шахрайства


З'явився новий вид телефонного шахрайства

В Тюмені з'явився новий вид шахрайства - псевдоспівробітники стільникових компаній у зв'язку з нібито поганим зв'язком пропонують здійснити переустановку системи, в результаті абонент, набираючи певну комбінацію чисел, переводить свої кошти на чужий рахунок.

Про це повідомив старший помічник прокурора Тюменської області з взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Олена Мельникова.

"У Ленінському окрузі Тюмені під контролем прокуратури розслідується кримінальна справа за статтею 159 КК РФ (шахрайство). Підставою для її порушення стало звернення 22-річної жінки, яка стала в жовтні поточного року жертвою шахрая", - сказала співбесідниця агентства.

За її словами, на стільниковий телефон жінки подзвонив парубок і представився співробітником однієї зі стільникових компаній. Він пояснив, що у зв'язку зі скаргами клієнтів на поганий зв'язок, компанія проводить переустановку системи. Для підключення до неї необхідно три рази набрати певну комбінацію чисел.

"Жінка, не підозрюючи обману, набрала необхідні цифри. Через якийсь час їй прийшло SMS-повідомлення про те, що вона успішно перевела свої кошти на чужий рахунок. На сьогодні за справою провадяться оперативні заходи, спрямовані на встановлення шахрая", - відзначила співбесідниця агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua