Волконського вже екстрадуют в Україну


Волконського вже екстрадуют в Україну

Початий процес екстрадиції Олександра Шахова (Волконського) зі Швейцарії в Україну.

Про це «proUA» повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Прес-служба відзначає, що в Генеральну прокуратуру України 15 жовтня 2007 року надійшла інформація, що на території Швейцарської Конфедерації було затримано громадянина Росії Олександра Шахів (Волконський), який розшукується українськими правоохоронними органами для притягнення до кримінальної відповідальності за здійснення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовий становищем, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах).

Генеральною Прокуратурою України були підготовлені необхідні екстрадиційні документи і 25 жовтня 2007 року прислані до Федерального департаменту юстиції та поліції Швейцарської Конфедерації.

За повідомленням компетентного швейцарського органу від 30 жовтня 2007 року, ці документи ними отримані і почато процес екстрадиції.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство внутрішніх справ заявило про затримку правоохоронними органами Швейцарії підозрюваного в махінаціях компанії «Еліта-Центр» Олександра Волконського (Шахова).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua