0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Запоріжжі пограбовано касовий вузол "Приватбанку"


У Запоріжжі пограбовано касовий вузол "Приватбанку"

У Запоріжжі 30 жовтня невідомим пограбовано касовий вузол "Приватбанку", збитки, за неофіційним даними, становлять 145 тис. грн. Сигнал про пограбування надійшов в обласну Державну службу охорони (ДСО) о 17:14 30 жовтня, повідомляє прес-служба УМВС України в Запорізькій області.

У касовому вузлі банку, як правило, перебували незначні суми, однак, за неофіційною інформацією, саме в день пограбування там була досить велика сума - усього було викрадено 120 тис. грн й 5 тис. дол.

ДСО в червні ц.р. проводила перевірку касового вузла "Приватбанку" і винесла ряд приписів. Під час перевірки було зафіксовано, що на об'єкті не велося відеоспостереження, двері в касовий вузол були скляними, таким чином, все приміщення вузла проглядалося.

Як заявив кореспондентові РБК-Україна начальник запорізької ДСО Віталій Махно, запорізький касовий вузол "Приватбанку" не укладав договір про охорону із ДСО - об'єкт охоронявся приватними структурами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк КГРУ
В Контексті Finance.ua
Опитування