398
Обсяг продажу мобільних телефонів в І півріччі в Україні апали на 14%
Ринок мобільних телефонів в Україні в січні-червні 2007 року скоротився в кількісному вираженні на 14% у порівнянні з аналогічним періодом 2006 року до 3,5 млн пристроїв (мобільні телефони, телефони, смартфони, комунікатори), повідомив AVentures Group з посиланням на власні результати дослідження ринку.
У грошовому вираженні обсяг ринку за цей період практично не змінився і склав $627 млн.
Відповідно до результатів дослідження, середня собівартість реалізованих у першому півріччі мобільних терміналів склала $177, що на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому середня собівартість телефонів склала $165, смартфонів і комунікаторів - $257.
За даними холдингу, обсяг продажів безпосередньо мобільних телефонів склав 3,235 млн пристроїв ($533 млн), смартфонів і комунікаторів - 265 тис. пристроїв (більш $94 млн). Загальна частка смартфонів і комунікаторів у структурі продажів мобільних пристроїв зв'язку за шість місяців виросла на 3 процентних пункти (п.п.) до 7,5%.
У сегменті мобільних телефонів лідером продажів є компанія Nokia, що зайняла 43% ринку за підсумками січня-червня, що на 3 п.п. більше, ніж у першому півріччі минулого року. За нею ідуть Samsung 29% (зниження на 4 п.п.), Sony Ericsson 19% (зростання на 10 п.п.), Motorola 5% (зниження на 1 п.п.), LG 3%.
У сегменті смартфонів і комунікаторів на пристрої Nokia довелося 90% усього ринку, інша частина на HTC/Qtek, Sony Ericsson, Samsung, Asus, E-Ten, Lenovo, HP, Fujitsu-Siemens, Palm, Fly й Mitac.
Згідно із прогнозами аналітиків AVentures Group, в Україні в 2007 році буде продано 8,5 млн мобільних терміналів (з них 7,8 млн мобільних телефонів й 700 тис. одиниць смартфонів/комунікаторів). При цьому частка смартфонів і комуникаторів перевищить 8% у загальному обсязі продажів.
AVentures Group має одну з найбільших в Україні мереж магазинів побутової електроніки, що включає більше 100 торговельних пунктів загальною площею близько 25 тис. кв. м.
Оборот AVentures Group за українськими стандартами фінансової звітності в 2006 році склав $980 млн, збільшившись у порівнянні з 2005 роком на 128%. За міжнародними стандартами оборот холдингу в минулому році склав $733 млн, EBITDA - $10 млн.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Експерти назвали автомобілі з двигунами, які практично «неможливо вбити»
Ford та Renault разом випускатимуть автомобілі
Honor оголосила про вихід першого у світі роботизованого смартфона (відео)
ЄС почав антимонопольне розслідування щодо Google через використання контенту ШІ
Казахстан вирішив качати нафту через Китай після атаки України на порт рф
Google та Apple спільно працюють над спрощеним переходом між Android та iPhone
