У Харкові надано податкові пільги виробникам кави, дріжджів та хліба — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Харкові надано податкові пільги виробникам кави, дріжджів та хліба

22
Кабінет міністрів вніс до переліку пріоритетних видів економічної діяльності у Харкові, для яких встановлено пільговий податковий режим, виробництво кави, дріжджів та хлібобулочних виробів. При цьому, як повідомляють Українські Новини, підприємства можуть користуватися пільгами на виробництво дріжджів та хлібобулочних виробів тільки в тому випадку, якщо вони використовують українську сировину.
Спеціальний пільговий режим інвестиційної діяльності у Харкові, запроваджений Указом Президента у червні 1999 року з 1 січня 2000 року на 30 років, передбачає пільги у сплаті ввізного мита, податку на додану вартість, податку на прибуток та плати за землю. Зараз пільговий режим інвестиційної діяльності у Харкові регламентується законом, схваленим у травні 2000 року.
Раніше Кабмін установив, що пільговий режим, зокрема, поширюється на м'ясну промисловість, виробництво жирів, молочних продуктів, крохмалю, солоду та солодових екстрактів, що виготовляються з української сировини. Крім того, пільговий режим у Харкові (у харчовій та переробній галузях) поширюється і на виробництво какао.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас