Для в'їзду в Україну, іноземці повинні будуть підтвердити свої фінанси — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Для в'їзду в Україну, іноземці повинні будуть підтвердити свої фінанси

Валюта
547
Кабінет Міністрів ввів підтвердження фінансового забезпечення перебування в Україні для іноземців, які в'їжджають у країну. Про це сказано в постанові Кабміну №917 від 11 липня.
Відповідно до постанови, перетинання державного кордону у випадку в'їзду в Україну або транзитний проїзд через її територію громадянами держав, список яких затверджується Кабміном, а також особам без громадянства, які постійно проживають у цих державах, здійснюється після надання ними підтвердження фінансового забезпечення свого перебування в Україні, транзитного проїзду через її територію та виїзду за межі України.
Контроль за наявністю фінансового забезпечення повинен здійснюватися в пунктах пропуску через держкордон.
В”їжджаючі повинні мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму, установленого в Україні на день їх в'їзду на її територію, з розрахунком на перебування щомісяця або на термін перебування менший одного місяця.
Наявність таких коштів або гарантія їх наявності може бути підтверджена шляхом пред'явлення для контролю коштів у національній валюті України або в конвертованій іноземній валюті, документа з позначенням суми коштів, на основі якого можна дістати кошти в банківських установах України, платіжної картки міжнародних платіжних систем з випискою з особистого банківського рахунку заявника, що підтверджує наявність коштів.
Також можна пред'явити документ, що підтверджує бронювання або оплату житла, оплату харчування в Україні, договір на туристичне обслуговування, гарантійний лист приватного підприємця або юридичної особи, що запросило іноземця або особу без громадянства, при прийнятті на себе зобов'язань з виплати всіх витрат особи, а також проїзний документ для повернення в державу свого громадянства, постійного місця проживання, або в третю державу.
Крім того, своєю постановою Кабмін змінила формат штампу, що повинен ставитися в паспортному документі особи, якому заборонене перебування в Україні.
Замість штампа "Небажана особа" повинен ставитися штамп "Заборонений в'їзд в Україну терміном на...".
У березні Бєларусь посилила відповідальність іноземців за порушення правил перебування на своїй території.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас