Банк "Хрещатик" розширює філіальну мережу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Хрещатик" розширює філіальну мережу

Фондовий ринок
103
Тернопіль. 7 червня. Відкрите акціонерне товариство Комерційний Банк "Хрещатик" продовжує розширювати мережу . Сьогодні відбулося відкриття балансової філії банку. Як сказав журналістам голова правління банку Дмитро Гриджук, на сьогоднішній день банк «Хрещатик” - є універсальним банком , що здатен виконати головну задачу - забезпечити всіх клієнтів повним спектром сучасних банківських послуг, необхідних для успішного розвитку їхнього бізнесу. Причому, якість і кількість цих послуг не залежить від розташування установи банку "Хрещатик".
Врахування інтересів клієнта, оперативність обслуговування і стабільність - це те, на що гарантовано, можуть розраховувати всі клієнти ВАТ КБ "Хрещатик". Керівництво банку постійно вживає заходів у напрямки наближення послуг до клієнтів. Уже сьогодні ефективно працює 15 установ банку в Києві й області. Але відповідно до рішення акціонерів банку курс розвитку філіальної мережі не обмежується Київською областю. Планується відкрити філії в кожнім районі міста Києва й у кожнім обласному центрі країни.
Тернопільська філія є першим відділеним підрозділом банку, що відкрито обласному центрі. І Правління банку розглядає цю подію як перший крок до створення філіальної мережі в масштабах країни.
Крім того, на керівництво Тернопільської філії покладаються значні надії щодо створення не тільки зразкової установи банку, але і навчальної бази для практичної підготовки майбутніх керівників і співробітників філій банку , що будуть відкриватися в інших містах України. Довідка:
Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк "Хрещатик" працює на ринку банківських послуг з 1993 року . Статутний капітал банку складає 60 мільйонів гривень, а на зборах акціонерів було прийняте рішення об збільшення статутного капіталу до 100 мільйонів гривень. Недавно банк офіційно оголосив про другу емісію акцій на суму 40 млн. грн. Кількість клієнтів перевищує 4 тисячі юридичних осіб. За рейтингом Асоціації Українських банків ВАТ КБ "Хрещатик" входить у тридцатку ведучих банків. За станом на 01.05.2002 поточного року фінансовий результат банку склав 1,672 млн. грн.
За матеріалами:
Хрещатик
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас