АКБ "Укрсоцбанк" і ТОВ Банк "Фінанси та Кредит" об'єднали свої банкоматні мережі


АКБ "Укрсоцбанк" і ТОВ Банк "Фінанси та Кредит" об'єднали свої банкоматні мережі

АКБ "Укрсоцбанк" і ТОВ Банк "Фінанси та Кредит" об'єднали свої банкоматні мережі. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба банку з посиланням на заступника начальника управління організації й розвитку каналів продажів - начальника відділу устроїв самообслуговування АКБ "Укрсоцбанк" Ігоря Білоконя.

АКБ "Укрсоцбанк" і ТОВ Банк "Фінанси й Кредит" підписали угода про об'єднання мереж банкоматів з 25.06.2007 р. Дане об'єднання дозволить поліпшити умови обслуговування клієнтів - власників міжнародних платіжних карт Visa та MasterCard вищезгаданих банків.

"Для клієнтів АКБ "Укрсоцбанк" ця новина означає, що з 25.06.2007 р. клієнти АКБ "Укрсоцбанк" - власники міжнародних платіжних карт Visa і MasterCard мають можливість діставати наявні кошти в банкоматах Банку "Фінанси й Кредит" по тарифах АКБ "Укрсоцбанк", - відзначає Ігор Білоконь.

Як повідомлялося раніше, АКБ "Укрсоцбанк" уже об'єднав мережі банкоматів з Першим Українським Міжнародним банком, Укргазбанком, а також Правекс-Банком. На сьогоднішній день, загальна кількість об'єднаної мережі банкоматів АКБ "Укрсоцбанк" і банкоматів банків-партнерів перевищує 3200 устроїв розташованих на всій території України

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua