0 800 307 555
0 800 307 555

Societe Generale претендує на лідерство із злиття і поглинання у Європі


Французький банк Societe Generale повинен стати європейським лідером процесу, що розвертається, консолідації банківського сектора, сказав член ради директорів банку Люк Вандевельде.

"Це нова епоха, і, якщо ви хочете залишитися в першій лізі банків світу, вам треба бути лідером... як мінімум на регіональному рівні, тобто для нас - у Європі", - сказав він.

"Банківський бізнес увійшов у нову фазу, це, безсумнівно, фаза консолідації. ABN AMRO може стати каталізатором", - додав він.

Вандевельде - засновник і керуючий директор приватної інвестиційної компанії Change Capital і попередній голова ради директорів роздрібного гіганта Marks & Spencer.

Societe Generale вів переговори про злиття з UniCredit перед тим, як італійський банк купив Capitalia, ставши одним з найбільших банків у Європі.

Угода, однак, не вплинула на чутки про можливу покупку SocGen з боку UniCredit пізніше.

Нагадаємо, у п'ятницю 4 червня стало відомо, що французький банк Societe Generale (SG) купив невеликий Ікар-банк (Донецьк).

Societe Generale на початок 2006 року займав за капіталом четверте місце серед французьких банків і 25-і у світі ($25 млрд). У вересні 2005 року SG відкрив на Україні дочірню фінансову компанію Простофінанс, що спеціалізується на споживчому кредитуванні фізосіб. Простофінанс має вісім відділень і 489 крапок продажів в 95 населених пунктах країни.

Раніше, SG придивлявся до таких великих банок, як Приватбанк, Укрсоцбанк та Ощадбанк. Представники Простофінанса повідомили, що Зовнішторгбанк не був куплений через завищену ціну, відзначивши, що для розвитку в Україні SG досить невеликого банку з ліцензією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua