Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна для українців ще в трьох країнах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна для українців ще в трьох країнах

Особисті фінанси
235
Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна для українців ще в трьох країнах
Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна для українців ще в трьох країнах
Українці, які перебувають у Чехії, Німеччині та Італії, отримали можливість скористатися сервісом міжнародної доставки посвідчення водія.
Про це повідомляє Головний сервісний центр ВМС.
«Відсьогодні міжнародна доставка посвідчення водія Укрпоштою стала доступною ще в кількох країнах. Тепер українські кермувальники мають можливість в електронному кабінеті водія замовити документ в Чехію, Німеччину та Італію. Раніше ця послуга була доступна лише на території Польщі», — сказано в повідомленні.

Як скористатись послугою

Ця опція актуальна для тих осіб, які хочуть обміняти своє посвідчення, отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили документ, або змінили персональні дані.
Для замовлення необхідно зайти в електронний кабінет водія. Після авторизації вказати причину обміну посвідчення, обрати міжнародну доставку та сплатити послугу. Після опрацювання заявки готовий документ помандрує на обрану адресу.
Загальна вартість послуги становитиме орієнтовно 1300 грн.

Довідка Finance.ua:

  • Польща стала першою країною, в яку почали робити доставку посвідчень водія. З початку запуску, 16 жовтня, цю послугу замовили 1100 осіб;
  • Кабінет Міністрів затвердив новий порядок, який дає українцям можливість складати теоретичний іспит для отримання посвідчення водія без обов’язкового навчання в автошколі. Майбутні водії матимуть вибір: вивчати правила дорожнього руху в автошколі або самостійно опановувати теорію.
Відмітимо, що в Україні автовласники зобов’язані оформлювати спеціальну страховку — автоцивілку. Без наявності поліса ОСЦПВ водієві заборонено керувати транспортним засобом. На Finance.ua якраз можна швидко та зручно оформити поліс онлайн. Порівнюйте ціни і вигідно оформляйте поліс за посиланням:

Автоцивілка онлайн на Finance.ua 🚗

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас