860
Lancia анонсувала чотири нові моделі
— Технології&Авто

Знаковий бренд Lancia активно готується до свого відродження — заявлено, що в рамках перезапуску марки вона отримає новий фірмовий дизайн у концепції Pu+Ra.
Першим провісником наступного розділу в історії італійського автовиробника став футуристичний прототип Lancia Pu + Ra HPE, за яким відбувся анонс вже більш приземлених моделей. До кінця поточного десятиліття Lancia випустить як мінімум чотири нові моделі. Звичайно, всі нові моделі будуть електромобілями.
Першим новим поколінням Lancia стане хетчбек Lancia Ypsilon, який вийде в 2024 році. Роком пізніше, 2025-го, з’явиться його «заряджена» модифікація HF. Слідом на ринку з’явиться кросовер, без якого неможливо уявити жодну сучасну марку.
У 2026 відбудеться прем'єра електричного кросовера, який раніше був анонсований як Lancia Aurelia, але в результаті перейменований в Lancia Gamma. На 2027 новинок не заявлено, а в 2028 буде показаний хетчбек Lancia Delta нового покоління.
Більш детальна інформація про новинки, які поки що представлені виключно у форматі найменувань з датами дебюту, розкриватиметься ближче до офіційної прем'єри кожної з новинок.
За матеріалами: Телеканал 24
Поділитися новиною
Також за темою
Тепер у «Google Фото» можна редагувати фотографії голосом
Microsoft тестує ШІ-функцію, яка допомагатиме заповнювати таблиці Excel
Samsung планує радикально зменшити товщину смартфонів у серії Galaxy S26
Мобільний застосунок ChatGPT у 53 рази перегнав Grok за доходом
Попит на вживані авто зі США зріс: ТОП-5 найпопулярніших моделей
Скільки коштує зарядити електрокар у серпні (інфографіка)