Київрада виділила півмільярда на ремонт столичних укриттів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київрада виділила півмільярда на ремонт столичних укриттів

Казна та Політика
146
Київрада виділила півмільярда на ремонт столичних укриттів
Київрада виділила півмільярда на ремонт столичних укриттів
На ремонт укриттів Києва районним держадміністраціям виділено з міського бюджету додатково 0,5 млрд грн.
Відповідне рішення ухвалила сьогодні Київська міська рада.
Так, Голосіївській РДА передбачено 42,9 млн грн, Дарницькій — 58,9 млн грн, Деснянській — 61,8 млн грн, Дніпровській — 60,4 млн грн, Оболонській — 53,6 млн грн, Печерській — 28,2 млн грн, Подільській — 35,7 млн грн, Святошинській — 57,7 млн грн, Солом’янській — 65,5 млн грн та Шевченківській РДА — 35,6 млн грн.
«Даний розподіл здійснено за принципом, що використовувався при формуванні бюджету — за кількістю населення, а отже, відповідно, за кількістю укриттів. Зберігається ця формула», — прокоментував перший заступник голови постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.
Крім того, Київрада підтримала виділення 50 млн грн додаткових коштів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури на експлуатацію та технічне обслуговування та капремонти підвальних приміщень житлових будинків для використання їх під простіші укриття, та 200 млн грн — Департаменту охорони здоров’я на капремонт сховищ у підпорядкованих закладах.
Таким чином, загалом сьогодні з бюджету міста спрямовується додатково 750 млн грн для ремонтних робіт на об'єктах цивільного захисту.

Довідка Finance.ua:

  • мер столиці Віталій Кличко раніше повідомив, що цього та минулого року з бюджету міста районам на ремонти укриттів виділено було 1,2 млрд грн. Водночас під час перевірок укриттів представниками міської влади було зафіксовано невиконання балансоутримувачами робіт, пов’язаних з ремонтними роботами;
  • загалом у Києві є 4655 тис. об'єктів, що визначені міською владою як об'єкти цивільного захисту.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас