Країни-лідери ЄС розробили план щодо розвитку ШІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Країни-лідери ЄС розробили план щодо розвитку ШІ

Технології&Авто
2869
Країни-лідери ЄС розробили план щодо розвитку ШІ
Країни-лідери ЄС розробили план щодо розвитку ШІ
Штучний інтелект розвивається вкрай швидкими темпами. Багато країн вже активно працюють над тим, як потрібно буде взаємодіяти з технологією.
Про це пише Reuters.
Німеччина, Франція та Італія співпрацюють щодо правил, за якими будуть регулювати штучний інтелект у майбутньому. Лідери ЄС вже навіть напрацювали спільний документ, який повинен стати фундаментом для майбутніх законів.
В документі йдеться про те, що зобов’язання щодо ШІ потрібно накладати як на великі, так і на маленькі компанії. Також в ньому передбачені застереження щодо великих корпорацій із США та гарантії конкурентоспроможності для менших постачальників ШІ з Європи.
На початковому етапі за порушення не накладатимуть ніяких санкцій, але правила гри повинні бути для всіх зрозумілими та прозорими. Стежити за дотриманням визначених стандартів повинен спеціальний європейський орган.
Також розробники документа наголошують на тому, що контролювати потрібно не сам ШІ, а його застосування. Зокрема, йдеться про кібератаки, які з розвитком технології можуть стати більш масовими та небезпечними.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас