350
Канада ратифікувала оновлену угоду про вільну торгівлю з Україною
— Казна та Політика
Канада завершила ратифікацію оновленої Угоди про вільну торгівлю з Україною — генерал-губернатор Канади Мері Саймон підписала законопроєкт про ратифікацію оновленої угоди, після чого він набув чинності.
Сенат Канади схвалив цей законопроєкт у третьому й останньому читанні менш ніж за годину до цього.
Раніше цей законопроєкт подолав такий само триетапний шлях у Палаті громад.
Для того аби перевагами угоди могли скористатись аби підприємці обох країни, її ще має ратифікувати Україна.
Оригінальна Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня 2017 року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій.
У вересні 2023 року президент Володимир Зеленський разом із прем'єр-міністром Джастіном Трюдо підписав оновлену Угоду, яка тепер покриває також торгівлю послугами, а не лише товарами, інвестиції, телекомунікації й інші перспективні сфери.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
ТОП-8 фактів та цифр ринку праці в 2025 році (дослідження)
