Кабмін погодив створення індустріального парку «ЕКО Мукачево» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін погодив створення індустріального парку «ЕКО Мукачево»

Фондовий ринок
344
Кабінет Міністрів України включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків (ІП) індустріальний парк «ЕКО Мукачево» (Закарпатська обл.) площею 23 га, повідомила пресслужба Міністерства економіки.
Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалив уряд.
До облаштування ІП ініціатори його створення планують залучити інвестиції на суму понад EUR36 млн, створити близько 900 робочих місць у переробній промисловості.
«Створення нових індустріальних парків — це складова частина урядової економічної політики „Зроблено в Україні“, спрямованої на підтримку переробної промисловості та збільшення несировинного експорту українських товарів», — цитується в повідомленні заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.
Концепцією ІП передбачено створення підприємств, які займатимуться деревообробкою, виробництвом паперу та паперових виробів, а також виготовленням поліграфічної продукції.
Також на території парку працюватимуть підприємства з виробництва текстилю та електрообладнання; компанії електронної промисловості, металообробки, харчових технологій, науково-технічної діяльності, діяльності у сфері інформації та телекомунікацій, альтернативної енергетики та інших.
Парк розташовуватиметься в межах міста.
Таким чином, в Україні вже зареєстровано 85 індустріальних парків, зокрема 17 — із початку поточного року.
Як повідомлялося, у держбюджеті на 2024 рік на розвиток індустріальних парків закладено 1 млрд грн на співфінансування облаштування або будівництва інженерно-транспортної інфраструктури, а також на часткове відшкодування вартості приєднання до електромереж.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас