JPMorgan: попит на Bitcoin істотно зросте до квітня 2024 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

JPMorgan: попит на Bitcoin істотно зросте до квітня 2024 року

Криптовалюта
658
JPMorgan: попит на Bitcoin істотно зросте до квітня 2024 року
JPMorgan: попит на Bitcoin істотно зросте до квітня 2024 року
Аналітики JPMorgan вважають, що роздрібний попит на Bitcoin істотно зросте впродовж року, що залишився до чергового халвінгу в мережі флагманської криптовалюти.
Халвінг має відбутися у квітні 2024 року. Ця подія, скоротивши доходи майнерів, подвоїть вартість видобутку Bitcoin приблизно до $40 000, що створить позитивний психологічний ефект, йдеться у звіті банку.
Халвінг — одна з найважливіших подій в історії та еволюції Bitcoin. Судячи з історичних даних, інвестувати в ВТС перед халвінгом завжди вигідно. Кожен наступний халвінг ще більше зміцнює Bitcoin як флагманську криптовалюту. Халвінги у 2016 та 2020 роках «супроводжувалися бичачою траєкторією для ціни ВТС», яка прискорилася після того, як вони сталися.
Нещодавнє зростання роздрібного попиту можна частково пояснити появою NFT і токенів BRC-20 у мережі ВТС. Втім, «попит роздрібних інвесторів на Bitcoin активніше зростатиме в міру наближення до халвінгу», наголосили аналітики JPMorgan.
Щодо інституційного попиту на Bitcoin, він, навпаки, падає. За словами дослідників, великих інвесторів відлякують шахрайство, підвищена волатильність цифрової валюти та тиск американських регуляторів, що призвело до зростання невизначеності.
У лютому опитування JPMorgan виявило низький інтерес інституційних трейдерів до криптовалют. Лише 8% респондентів повідомили, що займаються криптотрейдингом, 6% учасників планували зайнятися цим протягом року, ще 14% протягом п’яти років. 72% опитаних трейдерів заявили, що не мають наміру торгувати криптовалютами.

Курс криптовалют до долара 💸

За матеріалами:
noworries
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас