Голова правління ПУМБ Сергій Черненко взяв участь у Київському міжнародному форумі кіберстійкості 2025 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Голова правління ПУМБ Сергій Черненко взяв участь у Київському міжнародному форумі кіберстійкості 2025

Кредит&Депозит
51
11 та 12 березня в Києві відбулась масштабна подія у сфері кібербезпеки — Київський міжнародний форум кіберстійкості 2025 (Kyiv International Cyber Resilience Forum, KICRF). Представники влади, державних органів, бізнесу, провідні експерти та аналітики не тільки з України, а й з інших країн світу знову на спільному майданчику об’єднали зусилля для розроблення ефективних рішень у сфері кібербезпеки та кіберзахисту, а також поділились досвідом, знаннями та найкращими практиками щодо протидії сучасним кіберзагрозам. ПУМБ виступив партнером події.
Основними темами форуму стали інновації та рішення для зміцнення кіберстійкості, кібероперації у сучасних військових конфліктах, гібридні загрози та зовнішнє інформаційне маніпулювання, загрози та виклики, пов’язані зі штучним інтелектом та державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки. Як представник одного із найстійкіших банків країни, який постійно інвестує у зміцнення власної кібербезпеки, участь у події взяв Голова правління ПУМБ Сергій Черненко.
Зокрема він виступив одним із спікерів під час дискусійної панелі «Захист українського бізнесу: стратегічний підхід до кібербезпеки від лідерів ринку» де розповів про Основні кіберзагрози для банківської сфери та про те, які рішення ПУМБ впроваджує для посилення кібербезпеки та захисту даних клієнтів. Також Сергій Черненко торкнувся теми використання штучного інтелекту для запобігання шахрайству.
«Для нас, як для банку довіра з боку клієнтів, які зберігають у нас кошти є ключовим фактором. Зокрема клієнти мають бути впевним, що їх гроші захищені від будь-яких кібер загроз. Тому кібербезпека для ПУМБ — це один із основних фокусів, куди ми спрямовуємо дуже суттєві інвестиції. В 2023—2024 роках ми багато інвестували в посилення безпеки мережі, безпеку платежів та захист сервісів дистанційного обслуговування клієнтів банку», — заявив під час виступу Сергій Черненко.
Також голова правління уточнив, що кожного місяця ПУМБ фіксує два — три мільйони спроб несанкціонованого доступу до сервісів банку, проте вдало впроваджена та сучасна система кібербезпеки, повністю нівелюють всі ці спроби. Тож вони не мають жодного впливу на роботу сервісів та продуктів банку.
«Лише за минулий рік завдяки наші системі кібер захисту ми змогли виявити та попередити величезну кількість спроб кібер шахрайства на загальну суму у понад пів мільярда гривень. Тобто це масштабна проблема, на яку не можна закривати очі. Саме тому ми у ПУМБ продовжимо активно інвестувати у технології кібербезпеки, адже кошти та дані наших клієнтів мають і на далі бути надійно захищені» — підсумував Сергій Черненко.
Разом із Сергієм Черненко у панельній дискусії взяли участь генеральний директор Cisco в Україні — Сергій Мартинчук, керуючий партнер UnitCity — Костянтин Євтушенко, генеральна директорка Glovo в Україні — Марина Павлюк та генеральний директор та співзасновник CyberUnit. Technologies — Єгор Аушев. Модератором панелі виступив офіцер Збройних сил України та підприємець — Тимур Хромаєв.
Також у межах Київського міжнародного форуму кіберстійкості відбулись міжнародні змагання з кібербезпеки (CTF) для фахівців державного і приватного секторів. Учасники матимуть змогу підвищити свою кваліфікацію та відпрацювати навички під час виконання завдань у ситуаціях, максимально наближених до реальних кіберзагроз.
Захід проводився за ініціативи Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України та Держспецзв’язку
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас