До суду скеровано справу про заволодіння Януковичем угіддями «Сухолуччя» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До суду скеровано справу про заволодіння Януковичем угіддями «Сухолуччя»

Фондовий ринок
389
Антикорупційні органи України направили до Вищого антикорупційного суду справу про заволодіння угіддями «Сухолуччя» колишнім президентом України Віктором Януковичем і його спільниками.
Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).
У справі проходять колишній президент України та ще троє осіб, яких обвинувачують у заволодінні земельною ділянкою лісового фонду на території Сухолуцької сільради на Київщині площею 17,5 га та орієнтовною вартістю понад 2 млн. грн.
У САП нагадують, що у 2007 році на той час прем'єр-міністр Янукович з метою заволодіння державним майном, а саме — земельною ділянкою лісового фонду Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільської ради Вишгородського району Київської області, ініціював низку рішень, які призвели до того, що ця земля вибула з державної власності.
«Для реалізації злочинної схеми спільники колишнього президента залучали своїх наближених осіб, які зверталися до Київської облдержадміністрації із заявами щодо виділення їм земельних ділянок площею до 1 га, а згодом про зміну цільового призначення зазначених ділянок», — зазначається в повідомленні.
Надалі це давало змогу безперешкодно передати землю фірмі, підконтрольній колишньому президенту.
Згодом, у 2009−2011 рр., на цій ділянці було побудовано готельно-ресторанний комплекс, який використовувався експрезидентом для особистих потреб.
«Дії колишнього президента кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, його спільників — за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України», — повідомляє САП.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас