День фінансів: понад 1000 мільйонерів, ставки на піку, "країна стартапів" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: понад 1000 мільйонерів, ставки на піку, "країна стартапів"

216
У пятницю, 26 травня, Finance.ua в новій статті розглянув кілька варіантів інвестицій, які можуть підійти військовослужбовцям без жодного інвестиційного досвіду.

Куди інвестувати військовослужбовцям

Ставки за гривневими депозитами на піку за три роки. Найближчі кілька місяців — ймовірно, остання можливість, коли українці бачитимуть найвищі за останні три роки ставки за депозитами у банках. Пропозиції, що зустрічаються на ринку, іноді дуже привабливі - до 20−21% річних не тільки на короткострокові, але і на річні вклади.
Понад 1000 мільйонерів у 2022 році. У 2022 році кількість мільйонерів, які подали декларації про свої доходи, збільшилася на 1334 особи, з 8177 до 9511.
Знижки та розстрочка на нові квартири. Українські забудовники активно намагаються стимулювати мешканців країни до купівлі житла. На тлі низького попиту акції оголосили вже в 21% всіх нових житлових комплексів (ЖК) в країні, а розстрочку пропонують у 74% об'єктів.
«єВідновлення». У межах державної програми «єВідновлення» громадяни можуть отримати компенсацію за пошкоджене внаслідок війни житло. Суму допомоги визначатиме спеціальна комісія, яка забезпечить обстеження майна і визначить суму компенсації у спеціальному чек-листі.
Відпустка та подорожі Україною. Державне агентство розвитку туризму перед початком літнього сезону нагадало правила безпеки під час мандрівок країною. При плануванні туристичних мандрівок треба враховувати те, що з метою підтримання правопорядку на території деяких областей діє комендантська година.
Польща заморозила російські активи на мільярд євро. Польща вже заморозила активи російських олігархів на суму понад мільярд євро, однак для того, щоб їх конфіскувати, необхідно внести поправки до Конституції.
«Країна стартапів». Захід захоплений успіхом української «цифрової держави», за посередництва США технологію порталу «Дія» хочуть експортувати відразу в кілька країн світу. Навіть Вашингтон може винести для себе важливі уроки з успіху українців.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас