Ціни на полуницю знизились — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на полуницю знизились

Особисті фінанси
1815
Ціни на полуницю знизились
Ціни на полуницю знизились
Виробники в південних і центральних регіонах країни пропонують до продажу полуницю за ціною 30−65 гривень/кг, що в середньому на 36% дешевше, ніж тижнем раніше.
Про це йдеться в повідомленні проєкту EastFruit.
«Встановлення теплої погоди стимулює активне дозрівання суниці садової (полуниці) в українських господарствах, повідомляють аналітики проєкту. В результаті, пропозиція цієї ягоди на ринку стрімко збільшується, що своєю чергою провокує різке зниження відпускних цін у даному сегменті. Якщо ще минулого тижня середні оптові ціни на суницю садову в Україні не опускалися нижче 60−85 гривень/кг, то вже поточного тижня вони почали стрімко знижуватися в південних і центральних регіонах країни. Зокрема, наразі виробники суниці садової вже пропонують до продажу цю ягоду за ціною 30−65 гривень/кг, що в середньому на 36% дешевше, ніж тижнем раніше», — йдеться в повідомлені.
Зазначається, що виробники змушені знижувати ціни на полуницю у зв’язку зі стрімким збільшенням її пропозиції з місцевих господарств, в той час, як попит на цю продукцію залишається досить стриманим.
«При цьому, більшість операторів ринку відзначають досить великий відсоток некондиційної ягоди в поточному сезоні. Рясні опади помітно знизили якісні характеристики української суниці садової. Сьогодні ціна на суницю садову в Україні вже в середньому на 37% нижча, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в цьому сегменті вже з наступного тижня. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція на ринку продовжує зростати, а ось якість пропонованої ягоди не завжди влаштовує споживачів», — зазначається в повідомленні.
😎 До речі, у Finance.ua з’явилась своя сторінка в Instagram. Підписуйтесь — буде яскраво, цікаво і корисно для вашого 👛 гаманця. 👇Доєднуйтесь до Instagram Finance.ua
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас