Чверть розстрочок, які беруть українці, припадають на купівлю смартфонів — Приватбанк — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чверть розстрочок, які беруть українці, припадають на купівлю смартфонів — Приватбанк

Кредит&Депозит
384
Клієнти державного Приватбанку щомісяця купують у розстрочку товари на 1,6 мільярда гривень, майже чверть з них — на придбання смартфонів.
Про це повідомляє пресслужба Приватбанку.
За словам Сергія Макаренко, керівника Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку, середня вартість товарів, які купуються за програми розстрочки, становить трохи більше 13 тис грн. А загальна сума позик за програмами банку «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» становить майже 1,6 млрд грн.
Майже 23% користувачів послуги онлайн-кредитування Приватбанку оформляють розстрочку на купівлю смартфонів, близько 9% - на придбання ноутбуків та іншої електроніки та комп’ютерної техніки, та 6% - на купівлю великої побутової техніки.
Оформити розстрочку від банку можна на сайтах та в магазинах всіх найбільших українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.
До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції. Тут ви можете взяти кредит онлайн на картку в Україні. Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото. Кредит онлайн на картку💰
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас