Близько 30% клієнтів Sense Bank продовжують користуватися карткою у якої закінчився термін дії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Близько 30% клієнтів Sense Bank продовжують користуватися карткою у якої закінчився термін дії

Особисті фінанси
726
Sense Bank піклується про своїх клієнтів, тому робить все необхідне для їх комфорту. Під час дії воєнного стану банк автоматично продовжує термін дії карток, у яких закінчився термін використання на 180 днів. Наразі близько 30% клієнтів продовжують користуватися своїми картками, незважаючи на завершений термін дії.
По завершенню 180 днів Sense Bank додатково аналізує транзакції по картках і в разі здійснення операцій з карткою упродовж останніх двох місяців, банк продовжує термін використання на той же період. Таким чином, щоб надалі користуватися картками, у яких закінчився термін дії, достатньо здійснювати ними успішні операції.
Однак банк рекомендує своїм клієнтам, за першої можливості, здійснити перевипуск картки, оскільки в окремих випадках, операції по автоматично пролонгованій картці можуть бути не успішними. Це залежить від налаштувань конкретного ресурсу (торговця) та/або банку еквайеру.
Здійснити перевипуск картки можливо дистанційно онлайн в Sense SuperApp. Для цього необхідно:
  • Зайти у розділ Продукти;
  • Знайти свою картку;
  • Натиснути на її зображення;
  • У меню Керування обрати «Мені потрібна нова картка».
Віртуальна картка після активації вже зразу буде готова до роботи, а в разі необхідності фізичну платіжну картку можна буде забрати у відділенні банку або замовити доставку Новою пошту.
Sense Bank — один із системно важливих банків України з близько 130 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн. фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 85 тис. ФОПів. У банку працює близько 4 тис. співробітників.
За матеріалами:
Сенс Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас