Агентство відновлення впроваджує пʼятиступеневу систему захисту від корупції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Агентство відновлення впроваджує пʼятиступеневу систему захисту від корупції

285
Агентство відновлення впроваджує пʼятиступеневу систему захисту від корупції
Агентство відновлення впроваджує пʼятиступеневу систему захисту від корупції
Пʼятиступеневу систему захисту від будь-яких корупційних порушень впроваджує Агентство відновлення, працюючи на обʼєктах. Вона передбачає низку експертиз як на державному, так і на міжнародному рівнях.
«Немає більшого запобіжника корупційним ризикам, ніж відкритість по відношенню і до громадянського суспільства, і до експертів, і до тих, хто хоче більш глибоко розумітися на процесах», — сказав голова Агентства відновлення Мустафа Найєм під час експертної зустрічі «Прозорість відбудови української енергетики: уроки з міжнародного та локального досвіду».
Працюють інженери-консультанти, які оцінюють проєкти та роботи за ними з точки зору обсягу, цін, термінів. До них долучаються також міжнародні консультанти. По всіх обʼєктах буде проведена державна експертиза, а по окремих — і міжнародна експертиза.
Враховується точка зору проєктантів і служб замовників, точка зору інженерів-консультантів, технічного нагляду, експертизи і додатково міжнародної експертизи. Це свого роду пʼятиступенева система захисту від будь-яких порушень, яка дозволить уникнути корупційних ризиків. Агентство відновлення працює над залученням міжнародного фінансування на обʼєкти, тому важливо, аби партнери знали і розуміли, на що витрачаються ці кошти.
Окрім того, проводиться робота, яка допоможе уникнути монополізації та картелізації на будівельному ринку.
«Ми звернулися до спеціалістів правоохоронних органів, а також наших колег із міжнародних компаній, які можуть дослідити ціни на ті чи інші матеріали, котрі використовуються для реалізації проєктів. Такого досвіду відкритості в країні досі не було», — каже Мустафа Найєм.
Агентство готове ділитися цим досвідом, аби його міг використати будь-який орган виконавчої влади, балансоутримувач тих чи інших споруд, щоб також уникнути корупційних ризиків.
За матеріалами:
Build Portal
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас