20 жовтня ПриватБанк проводить регламентні роботи: платежі в Приват24 та операції з картками будуть на паузі з півночі до 7 ранку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

20 жовтня ПриватБанк проводить регламентні роботи: платежі в Приват24 та операції з картками будуть на паузі з півночі до 7 ранку

Особисті фінанси
99
В ніч на 20 жовтня 2024 року ПриватБанк проводить планові регламентні роботи своїх систем та сервісів, щоб забезпечити безперебійну роботу та безпеку операцій із платіжними картками.
У період проведення робіт 20 жовтня з 00:00 і до 07:00 години ранку, банк тимчасово призупинить операції з платіжними картками та платежі клієнтів у Приват24 для фізичних осіб. Аналогічний «тайм-аут» триватиме у роботі мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку.
Зазвичай регламентні роботи ми робимо у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій. Якщо у період проведення робіт ви плануєте скористатися Приват24 чи мережею безготівкової оплати — радимо зробити це заздалегідь, чи провести після завершення робіт. Дякуємо за розуміння!
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас