ПРОМО
10 малих агропідприємців отримали гранти в межах проєкту «Агрокебети. Рости своє»
394 аграрія з усієї України пів року навчалися розробляти бізнес-плани та залучати фінансування у межах освітнього проєкту «Агрокебети. Рости своє». Проєкт ініціювали освітня платформа «Агрокебети», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та Благодійний фонд «МХП-Громаді» та реалізовували за участі Райффайзен Банку.
За словами голови ради директорів ІМК, президента УКАБ, ідеолога проєкту «Агрокебети» Алекса Ліссітси, підтримку в проєкті надали амбітним підприємцям, які готові ризикувати і рухатися вперед попри труднощі.
«Проєкт „Агрокебети. Рости своє“ об’єднує тих, хто бачить майбутнє українського агросектору через призму інновацій, креативності та підприємницького духу. Це ініціатива, яка не просто навчає, а надихає молодих лідерів брати відповідальність за свою землю та створювати нові можливості для процвітання України», — наголосив Алекс Ліссітса.
Онлайн лекції для аграріїв-початківців розробляли експерти провідних українських агрокомпаній та Райффайзен Банку, які поділилися знаннями з управління ризиками, валютних операцій, бюджетування, кредитування та залучення інвестицій.
10 бізнесменів-переможців із Львівщини, Київщини, Полтавщини, Миколаївщини, Вінниччини отримали до 200 тис. грн грантових коштів.
«Райф є лідером з фінансування агросектору в Україні. Багато наших клієнтів, які зараз є найбільшими агрокомпаніями в Україні, зростали разом з нами з невеликих бізнесів, а іноді просто з ідеї. Підтримуючи проєкти „Агрокебети. Рости своє“, ми робимо свій внесок у продовольчу безпеку на довгі роки, сіємо зерна знань та забезпечуємо фінансовою підтримкою», — зазначила Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Райффайзен Банку.
Знаннями з агропідприємцями ділилися керівники та експерти Райффайзен Банку:
- Вікторія Солдатова — щодо зовнішньоекономічної діяльності підприємств
- Емал Бахтарі — щодо валютних операцій
- Сергій Головачов — щодо застосування підходів сталого розвитку та ESG
- Артем Шевчик — щодо аналізу бізнес-планів
- Владислав Резнік — щодо оцінки ризиків бізнес-проєктів
- Олександр Печерицин — щодо врахування макроекономічних показників у стратегіях розвитку бізнесу
- Олександра Прохорчук — щодо залучення кредитів та інвестицій
- Тарас Зарівняк — щодо дотримання комплаєнс-вимог та фінансового моніторингу
«Підтримка навчальних програм для агропідприємців — це інвестиція Райфу в майбутнє української економіки. Нові ідеї, інновації, стійкість стають основою для зростання українського агросектору. Ми раді, що проєкти учасників програми йдуть від „від землі до цифри“. Програма „Агрокебети. Рости своє“ допомагає ефективніше управляти ресурсами, навчає впроваджувати відповідальне агровиробництво і закладати основи для подальшого експорту. Впевнена, що з випускниками програми ми ще не раз зустрінемось при реалізації агропроєктів разом», — сказала Олександра Прохорчук, директорка із залучення та розвитку відносин з клієнтами середнього бізнесу Райффайзен Банку.
За матеріалами: Райффайзен Банк
Поділитися новиною