Великобритания признает вакцину CoronaVac — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Великобритания признает вакцину CoronaVac

Мир
788
Великобритания признает вакцину CoronaVac
Подбайте про майбутнє – своє та своїх близьких – і отримайте приємний подарунок від Райфу та Страхової компанії «Уніка Життя» під час Днів заощаджень в період з 5 по 27 квітня 2021 року.
У дні проведення акції* завітайте у найближче відділення Райфу і придбайте довгострокову накопичувальну програму страхування для приватних осіб.
Перелік відділень та графік проведення в них Днів заощаджень.
Вам допоможуть обрати найкращі умови страхування, поділяться з вами святковим настроєм та гарантованим подарунком (рюкзаком), крім того, Ви зможете прийняти участь у розіграші головного призу від Райфу та Уніка Життя – телевізора із діагоналлю 40+”*.
Для отримання подарунка та автоматичної участі в розіграші потрібно буде оформити в Райфі одну з запропонованих програм накопичувального страхування життя. При підписанні договору, який оформлений згідно умов акції, Ви отримаєте гарантований подарунок та додатковий шанс виграти головний приз.
Кожен із вас може оформити необмежену кількість договорів – за кожен із них, що відповідає зазначеним умовам, отримаєте подарунок та додатковий шанс виграти головний приз.
Договір накопичувального страхування життя (НСЖ) допомагає гарантовано накопичити грошові кошти на довгострокову ціль (навчання дитини, власний бізнес, нове авто чи житло, додаткова пенсія) за рахунок невеликих періодичних внесків. Страхування життя гарантує отримання запланованої суми в разі непередбачуваних обставин у будь-який момент дії договору, навіть після першого платежу, а графік платежів допомагає гарантовано накопичити суму, досягаючи поставленої цілі.
#RaifHot
Довідка Uniqa в Україні:
Uniqa Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «Уніка» і «Уніка Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників Уніка в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «Уніка» володар Customer’s Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.
*Акція діє на всій території України (за винятком АР Крим, а також населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження) Деталі акції на сайті www.uniqa.ua
  • Під подарунком мається на увазі покупка LCD телевізор з діагоналлю 40’’+ за 1 гривню.
По материалам:
Телеканал новин 24
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter , чтобы сообщить нам об этом.

Поделиться новостью

Подпишитесь на нас