603
Еще одна фальшивая «Дія»: Киберполиция уличила 17-летнего «умельца» в подделке
— Криминал
Про підготовку нового електричного кросовера від Toyota було відомо вже давно, але поки компанія представила це лише концепт. Вже наступного року його запустять в серію: виробництво налагодять в Китаї та Японії, а продавати новинку планують по всьому світу.

Індекс bZ розшифровується як beyond zero («за межами нуля»), а друга частина назви вказує на положення моделі в лінійці та наявність повного приводу.
На жаль, жодні характеристики на даний момент не розкриваються: відомо лише, що машина розроблена спільно з Subaru на новій платформі e-TNGA. З особливостей можна відзначити альтернативне кермо у вигляді штурвала – в дусі недавнього концепту Lexus LF-Z Electrified, причому управління здійснюється по проводах.
В «Тойоті» кажуть, що за внутрішнім простором bZ4X можна порівняти з седанами D-сегмента, хоча за габаритами він ближче до сегменту C.
Toyota вже подала заявку на реєстрацію товарних знаків від bZ1X до bZ5X, а також їхніх варіацій без X – для монопривідних версій.
Офіційно підтверджено, що до 2025 року компанія випустить 15 електромобілів, сім із них з’являться у лінійці bZ.
По материалам: Економічна Правда
Поделиться новостью
Также по теме
Ущерб более чем на 100 млн грн: Украина и Чехия ликвидировали международную инвестиционную мошенническую сеть
В Киеве арестовали недвижимость «Росатома»
НАБУ и САП разоблачили схему хищений на «зеленом тарифе» на 141 млн грн на временно оккупированной территории
Схема на 16 млн грн на Укрнафте: директора компании обвиняют в завладении средствами
В Киевской области разоблачили растрату более 9 млн грн бюджетных средств
Мошенничество с бесплатным горючим в Telegram: как уберечься — детали
