Большинство должников за коммунальные услуги заявляют о нехватке денег — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Большинство должников за коммунальные услуги заявляют о нехватке денег

Личные финансы
4791
Китай збирається запустити перший модуль власної орбітальної станції вже цього місяця. В рамках проекту цієї станції країна також готується відправити великий космічний телескоп протягом наступних кількох років.
Телескоп Китайської космічної станції (CSST), запуск якого намічений на 2024 рік, буде працювати як космічна оптична обсерваторія для китайських вчених, які проводять дослідження неба, повідомляє агентство Сіньхуа.
Телескоп, який іноді називають «Сюньтянь», що буквально перекладається як «Небесний вартовий», матиме об’єктив діаметром 2 метри, що робить його порівнянним з телескопом «Хаббл». Однак він може похвалитися полем зору в 300 разів більшим, ніж у 31-річного «Хаббла», зберігаючи при цьому аналогічний дозвіл.
Широке поле огляду дозволить телескопу протягом десяти років спостерігати до 40% неба за допомогою величезної камери з роздільною здатністю 2,5 млрд пікселів. Цікаво, що «Сюньтянь» перебуватиме на одній орбіті з китайською космічною станцією і зможе періодично стикуватися з майбутнім заселеним форпостом в космосі.
«Телескоп буде розміщений в оптичному модулі, який може самостійно літати на орбіті для більш високої ефективності зондування космосу, – зазначив головний конструктор китайської програми пілотованих космічних польотів Чжоу Цзяньпін (Zhou Jianping) в інтерв’ю Центральному телебаченню Китаю в березні. – Втім, ми хочемо, щоб він літав приблизно по одній орбіті з майбутньою космічною станцією».
Це могло б стати великою перевагою для CSST, оскільки «Хабблу» теж були потрібні місії з ремонту, модернізації і заміни різних компонентів і систем. Тим часом на землі по всьому Китаю будуються чотири астрономічні дослідницькі центри для роботи з даними космічного телескопа.
CSST проводитиме спостереження в царині ультрафіолетового і видимого діапазону. Відомі космологічні і астрономічні задачі включають в себе дослідження властивостей темної матерії і темної енергії, великомасштабних структур космосу, формування та еволюції галактик.
Очікується, що «Сюньтянь» також зробить свій внесок у виявлення і зйомку транснептунових об’єктів і навколоземних астероїдів.
Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
По материалам:
Finance.ua
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter , чтобы сообщить нам об этом.

Поделиться новостью

Подпишитесь на нас