Дмитро Сєрьожин увійшов у топ-30 кращих фінансових директорів України


Дмитро Сєрьожин увійшов у топ-30 кращих фінансових директорів України

Журнал “ТОП-100. Рейтинги найбільших” та редакція порталу Delo.ua склала рейтинг кращих фінансових директорів України. Одним з 30-ти кращих став головний фінансовий директор і член правління Альфа-Банку Україна Дмитро Сєрьожин.

Завдяки експертам редакція склала список з понад 70 фінансових директорів найбільших компаній, що ведуть свою діяльність на території України.

Фінальний рейтинг формувався з двох оцінок: експертного журі (80%) і голосування читачів на delo.ua (20%). Експертна група оцінювала управлінців за п’ятьма критеріями: репутація на ринку, ефективність, новаторське мислення, стратегічне планування та антикризове управління.

Дмитро Сєрьожин має великий досвід роботи в банківській сфері, в тому числі на керівних посадах. До команди Альфа-Банку Україна приєднався в 2012 році. Протягом п’яти років Дмитро займав посади першого заступника голови правління, члена правління і першого віце-президента, курував фінансові служби та казначейство, роботу на фінансових ринках Альфа-Банку Україна, а також відповідав за розробку стратегії.

У 2017 році обіймав посаду генерального менеджера Укрсоцбанку в період інтеграції Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку в єдину банківську структуру, яка успішно завершилася в жовтні 2019 року.

У травні 2019 року Дмитро Сєрьожин був обраний членом правління і головним фінансовим директором Альфа-Банку Україна, продовжуючи ефективне стратегічне управління фінансовим блоком банку та казначейством, а також роботою банку на ринках капіталу.

  • i

    Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом.

Также по этой теме: Личные финансы
Смотри также
Весь рынок:Личные финансы
Все, что мы знаем про:Альфа-Банк
Сервис подбора кредитов
  • Отправьте заявку
  • Узнайте решение банка
  • Подтвердите заявку и получите деньги
грн
Заказать кредит онлайн
Топ новости
Обсуждают

Читают

В Контексте Finance.ua