В Минцифры назвали год, когда вся Украина будет покрыта связью 3G и 4G


В Минцифры назвали год, когда вся Украина будет покрыта связью 3G и 4G

До 2023 року вся територія України має бути покрита зв’язком 3G і 4G.

Про це під час виступу на Ялтинській європейській стратегії (YES) заявив віцепрем’єр-міністр, міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров.

“У найближчі три роки хочемо зробити так, щоб 100% соціальної інфраструктури і 100% населених пунктів отримали доступ до широкосмугового інтернету взагалі”, – сказав Федоров.

Він зазначив, що Мінцифри ініціює закріплення на законодавчому рівні мінімальну швидкість інтернету.

Відповідно до указу попереднього президента Петра Порошенка 2020 року в Україні мають почати впроваджувати 5G-зв’язок. Федоров сказав, що цей процес не стартує, допоки не забезпечать повноцінну роботу 3G і 4G.

“На форумі в Маріуполі ми презентуємо план, як ми, я думаю, за рік або два зробимо так, щоб на кожній ділянці в Україні у нас був класний 3G і 4G. І поки ми не полагодимо такі базові речі, ми не перейдемо на наступний рівень. Коли я буду їхати потягом, наприклад, до Запоріжжя, і на всьому шляху буде якісне покриття 4G, тоді можемо говорити про 5G”, – зазначив Федоров.

Найближчим часом разом з провідними надавачами послуг мобільного зв’язку планують розробити концепцію, що визначить, як досягти реалістичної мети щодо розвитку інфраструктури якомога скоріше.

  • i

    Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом.

  • !

    Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство "Украинские Новости", в каком-либо виде строго запрещена.

Также по этой теме: Казна и Политика
Сервис подбора кредитов
  • Отправьте заявку
  • Узнайте решение банка
  • Подтвердите заявку и получите деньги
грн
Заказать кредит онлайн
В Контексте Finance.ua