Ввезення гуманітарної допомоги: що зміниться з 1 квітня 2024 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ввезення гуманітарної допомоги: що зміниться з 1 квітня 2024 року

Казна та Політика
303
Ввезення гуманітарної допомоги: що зміниться з 1 квітня 2024 року
Ввезення гуманітарної допомоги: що зміниться з 1 квітня 2024 року
Кабінет Міністрів продовжив можливість використання паперових декларацій для ввезення гуманітарної допомоги в Україну до 1 квітня наступного року.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.
Зазначається, що з 1 грудня цього року отримувачі можуть вже почати використовувати цифровий механізм для ввезення гуманітарної допомоги. Тобто подавати декларацію онлайн з використанням Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги.
Триватиме перехідний період з можливістю подання паперової декларації до 1 квітня наступного року.
«За цей час Мінсоцполітики, у співпраці з іншими органами влади та громадянським суспільством, продовжить опрацьовувати конструктивні коментарі та пропозиції для покращення правового регулювання процедури ввезення і обліку гуманітарної допомоги», — пояснили в міністерстві.
Водночас, під час перехідного періоду фонди, громадські організації та інші отримувачі зможуть адаптувати свої процеси до використання цифрової системи та оцінити її переваги.
В Мінсоцполітики наголошують, що з 1 грудня у отримувача немає обов’язку користуватись лише паперовим чи цифровим механізмом. Тобто організація може використовувати будь-який варіант, що потім буде відображено у звітності.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас