Власники яких автомобілів найчастіше порушують ПДР — дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Власники яких автомобілів найчастіше порушують ПДР — дослідження

Технології&Авто
751
Власники яких автомобілів найчастіше порушують ПДР — дослідження
Власники яких автомобілів найчастіше порушують ПДР — дослідження
Британські експерти визначили автомобілі, власники яких найчастіше порушують правила дорожнього руху. За їхніми словами, це пов’язано з маркетинговими кампаніями деяких брендів.
Про це повідомили на сайті Autoevolution.
Виробники спортивних автомобілів у своїх рекламних роликах часто демонструють можливості нових моделей на перегоновому треку. Часто покупці таких авто їздять на них швидко дорогами загального користування.

Читайте також: Індивідуальні номерні знаки: скільки коштують, як замовити восени 2023

Експерти вивчили дані про більш ніж 400 000 ДТП у Великій Британії. Вони виявили закономірність в агресивному водінні серед власників авто деяких брендів.
З’ясувалося, що водії Subaru, BMW і Porsche частіше перевищують і проїжджають на червоний сигнал світлофора, ніж інші учасники дорожнього руху. Також вони схильні до небезпечних обгонів та ігнорування пішохідних переходів.

Читайте також: Штрафи для водіїв електросамокатів: скільки і за що маєте платити

Один з авторів дослідження вважає, що така поведінка водіїв пов’язана з агресивними маркетинговими кампаніями цих брендів. Subaru, BMW і Porsche часто підкреслюють у своїх рекламних роликах перевагу своїх автомобілів над іншими.
Цікаво те, що Subaru поступово позбувається іміджу компанії, яка виробляє спортивні моделі. Зараз японський бренд зосереджений на випуску сімейних автомобілів.
За матеріалами:
Фокус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас