В "Укрпошті" розповіли про шахраїв, що надсилають повідомлення про помилкові посилки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В "Укрпошті" розповіли про шахраїв, що надсилають повідомлення про помилкові посилки

Кримінал
342
В "Укрпошті" розповіли про шахраїв, що надсилають повідомлення про помилкові посилки
В "Укрпошті" розповіли про шахраїв, що надсилають повідомлення про помилкові посилки
В «Укрпошті» попереджають про діяльність шахраїв, які від її імені розсилають повідомлення про посилки, які нібито помилково прямують за адресою отримувачів таких повідомлень.
Про це написав на своїй сторінці у Facebook гендиректор держкомпанії Ігор Смілянський.
«Серед десятки світових брендів, які зловмисники використовують, щоб отримати номер вашого рахунку чи картки у 2023 році, такі відомі компанії, як DHL та FedEx. Тепер в цей список потрапила й „Укрпошта“. Хоч це і визнання, але мусимо разом їх зупинити, бо збирають вони точно не на дрони. І взагалі, скоріше за все, знаходяться в тій країні, яка ці дрони нам ночами й висилає», — зазначив він.
За словами Смілянського, в останні тижні багато людей отримали повідомлення, що до них прямує посилка, але вона йде не на ту адресу, тому потрібна переадресація. Після того, як людина переходить за посиланням, з неї вимагають 18 гривень за цю послугу і крадуть номер картки.
Голова компанії зазначив, що «Укрпошта» дійсно має послугу переадресації, але вона завжди ініціюється або одержувачем, або відправником і ніколи — самою «Укрпоштою», тому надсилання нею таких повідомлень виключене.
«По друге: в наших посиланнях ніколи немає таких незрозумілих літер, на кшталт ukrposhta.zsjfrz.com (це один із заблокованих шахрайських сайтів) і ми завжди ukrposhta.ua, а не ukrposhta.com», — додав Смілянський.
Він порадив громадянам просто ігнорувати такі повідомлення або, якщо є сумніви, звертатись до кол-центру «Укрпошти». За словами керівника держкомпанії, за останні декілька днів було заблоковано до 10 таких шахрайських сайтів, «які, звісно, продовжують генеруватись».

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас