Український бізнес переходить на мобільний банк — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Український бізнес переходить на мобільний банк

Кредит&Депозит
579
Український бізнес переходить на мобільний банк
Український бізнес переходить на мобільний банк
На сьогодні дві третини (61,9%) бізнес-клієнтів ПриватБанку вже користуються для отримання інформації за рахунками та проведення платежів мобільним «Приват24 для бізнесу».
Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.
Як повідомив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, з початку 2023 року, завдяки розширення функціоналу та редизайну, частка користувачів, які віддають перевагу мобільному застосунку, збільшилася на 21,6%.
В мобільному «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість отримати інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, зарплатні та інші виплати.
Крім того, лише у користувачив «Приват24 для бізнесу» є можливість генерувати кваліфікований підпис SmartID, змінювати в додатку тарифні плани РКО, налаштувати біометрію для доступу до застосунку та моніторити інформацію про ділову репутацію своїх компаній та контрагентів.

Довідка Finance.ua:

  • За результатами дослідження банківського ринку компанії CBR, ПриватБанк вважають основним банком 60% підприємців та 45% юридичних осіб.
  • Міністерство фінансів України спільно з Міжнародним валютним фондом розглядає модель оподаткування фізосіб-підприємців, яка була б цивілізованою, простою, прозорою, зрозумілою і давала можливість підтримувати малий бізнес, а не закривати очі на те, як «бавляться» з податками великі підприємства. Зокрема, розглядається польська модель оподаткування ФОП.
  • Кабінет Міністрів схвалив Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року та затвердив операційний план заходів з її реалізації на 2023—2025 роки. Стратегія має на меті не тільки осучаснити трудове законодавство, щоб забезпечити рівну оплату праці, а й змінити фундаментальний світогляд громадян.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас