У США навчились виробляти автомобільне пальне з молока — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У США навчились виробляти автомобільне пальне з молока

Технології&Авто
252
У США винайшли нове екологічно чисте біопаливо. Новий вид пального виготовляють зі звичайного коров’ячого молока.
Про це повідомляє MMR із посиланням на Automotive News.
Як стало відомо, біопаливо розробили власники молочних ферм з американського штату Мічиган. Виготовляють його із молочного пермеату — побічного продукту фільтрації молока.
Пермеат містить у собі лактозу, а також вітаміни та мінерали. З нього в деяких країнах виробляють низьковуглецевий етиловий спирт. Саме такий біоетанол можна використовувати як паливо для бензинових двигунів внутрішнього згоряння.
Наразі відомо, що в Сполучених Штатах збудують завод із перегонки молочного пермеату в біоетанол для авто. Підприємство зможе випускати по 8,3 мільйони літрів палива на рік.
Раніше повідомлялось, що з липня 2023 в Україні здорожчають усі види моторного палива. Так, оподаткування бензину зросте на 11 гривень за літр. Податкова складова для дизпалива зросте на 7 гривень за літр, а скрапленого газу — на 3 гривні. Таким чином, вартість бензину ймовірно підніметься до 60 гривень за літр, а дизелю — до 56 гривень.
До речі, порівнюйте ціни і вигідно оформляйте поліс ОСЦПВ (автоцивілку) за 15 хвилин на нашому порталі: Автоцивілка онлайн на Finance.ua🚙
За матеріалами:
MMR
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас