ТОП-5 найчастіших причин підвищеної витрати пального — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ТОП-5 найчастіших причин підвищеної витрати пального

Технології&Авто
934
ТОП-5 найчастіших причин підвищеної витрати пального
ТОП-5 найчастіших причин підвищеної витрати пального
Підвищена витрата пального може бути пов’язана і з технічним станом автомобіля і якістю мастильних матеріалів, що використовуються. Ось основні фактори, пов’язані з технічним станом авто, які можуть призвести до збільшення витрати палива:
Про це пише avtomir.ua.

Забруднені повітряний та паливний фільтри

Повітряний фільтр відіграє ключову роль у подачі чистого повітря в двигун. Забруднений фільтр може знизити ефективність згоряння палива, що призводить до збільшення витрат палива. Також забруднений паливний фільтр може створювати проблеми з подачею палива у двигун, що знижує ефективність його роботи.

Старі або неякісні свічки запалювання

Свічки запалювання відповідають за займання суміші в циліндрах двигуна. Зношені або неякісні свічки запалювання можуть призвести до неповного згоряння палива, що підвищує його витрати. Це особливо актуально при роботі на холостому ходу або при низьких оборотах двигуна.

Слабкий тиск у шинах

Недостатній тиск у шинах може збільшити опір коченню автомобіля. Це потребує більших зусиль з боку двигуна для пересування автомобіля, що веде до збільшення витрати палива.

Неякісні паливо або олива у двигуні

Використання низькоякісного палива може призвести до неефективного згоряння та накопичення відкладень у системі впорскування або на деталях двигуна. Це також може збільшити зношування двигуна та зменшити його ефективність, що позначиться на витраті палива. Аналогічно, використання неякісної оливи або оливи не рекомендованої в’язкості може призвести до збільшення тертя у двигуні і, як наслідок, до підвищеної витрати палива.

Як зменшити витрату

  • По-перше, експлуатація автомобіля в економічному режимі може значно знизити витрати палива. Найекономічніший режим — це рух на високій передачі з мінімальною швидкістю, так як у двигуна максимальний ККД досягається при максимальному моменті та мінімальних оборотах. Для визначення оптимальних оборотів і швидкості кожної передачі необхідно вивчити характеристики конкретного двигуна.
  • По-друге, стиль водіння відіграє важливу роль. Плавний набір швидкості та гальмування, частий рух накатом перед світлофорами та уникнення непотрібних прискорень допомагають зберігати інерцію. Що стосується автоматичних КПП, то сучасні трансмісії налаштовані на економічність і можуть адаптуватися під стиль водіння. При зміні агресивного стилю на спокійний АКПП перемикатиметься на нижчих обертах.
Раніше ми писали, що у порівнянні з липнем 2023 року реєстрації вживаних легковиків, що були ввезені з-за кордону, збільшились на 6%. Відносно попереднього місяця, цей показник зріс майже на 8%. Найбільша частка в цьому сегменті авторинку належала бензиновим авто — 48%.
Далі йдуть: дизельні — 23%; електромобілі — 19%; гібриди та авто з ГБО — по 5%. Середній вік вживаних машин, що у липні перейшли на українські номери, становить 8,7 року.

Довідка Finance.ua:

  • Придбати авто в іншій країні — це лише перший крок. В Україні транспортний засіб потрібно розмитнити, зібрати всі необхідні документи та зареєструвати його у сервісному центрі МВС .Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС. Далі варто звернутися до Експертної служби МВС для дослідження авто, під час якого перевірять справжність ідентифікаційних номерів авто та реєстраційних документів.

Автоцивілка онлайн на Finance.ua🚙

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас