ТОП-10 вакансій в IT-компаніях для неайтівців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ТОП-10 вакансій в IT-компаніях для неайтівців

1216
ТОП-10 вакансій в IT-компаніях для неайтівців
ТОП-10 вакансій в IT-компаніях для неайтівців
Щоб «увійти в IT» та здобути переваги роботи у цій галузі, не обовʼязково кидати свою професію та з нуля опановувати мови програмування. Адже IT-компанії потребують не тільки розробників.
Про це йдеться в добірці вакансій на work.uа.

ІТ-Lawyer, дистанційно

Продуктова IT-компанія Galaktica шукає юриста, який проаналізує digital-продукти компанії на відповідність вимогам законодавства, проведе аудит об'єктів інтелектуальної власності, вдосконалить політику компанії із захисту персональних даних користувачів тощо. Від фахівця очікують досвід роботи в IT-компаніях чи digital-агентствах не менш як 3 роки, досвід у сфері IP compliance, спеціалізацію на оформленні та захисту прав інтелектуальної власності.
Тут ви можете працювати дистанційно або відвідувати столичний офіс зі спортивним залом, ігровою лаунж-зоною, потужним генератором та Starlink. Для розвитку співробітників пропонують власну бібліотеку, оплату тренінгів і семінарів.

Senior Lawyer, Київ

Uklon — продуктова IT-компанія, що розробляє провідний райд-хейлінг сервіс. Наразі команда потребує Senior Lawyer за напрямом «господарська діяльність». Ключові вимоги: досвід роботи від 5 років на посаді юриста, юрисконсульта чи старшого юриста, володіння англійською мовою на рівні Intermediate, а також наявність свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
Юрист, що приєднається до компанії, матиме: English lessons та корпоративне навчання, медичне страхування, гнучкий формат роботи (можливість визначити зручний для себе час, але потрібно залишатися на зв’язку з 11:00 до 16:00). Також у компанії є гейміфікації, подарунки, розіграші, спортивні заходи, тімбілдінги та корпоративи.

Головний бухгалтер, Київ

Diia Company — перша офіційна IT-компанія Мінцифри — шукає досвідченого професіонала, якому під силу взяти відповідальність за ведення бухгалтерського та податкового обліку. Від співробітника очікують профільну вищу освіту, відповідний кар'єрний бекграунд, досконале знання податкового законодавства, досвід роботи в державних або комунальних підприємствах України та готовність стати рушієм змін.

Вчитель-методист із біології та хімії, дистанційно

Flex Reality — IT-компанія, яка займається розробленням інноваційних продуктів у сфері віртуальної та доповненої реальності, зокрема, і для галузі освіти. Шукає вчителів хімії та біології для розроблення презентацій, тестів, домашніх завдань, лабораторних робіт і додаткових матеріалів.
Кандидатам пропонують неповний робочий день із гнучким графіком, своєчасну виплату та регулярний перегляд зарплати.

Викладач англійської та німецької мови, дистанційно

Адвансед Софтвер Солюшнс — це команда розробників, що надає послуги аутсорсингу та аутстафінгу. Щоб покращити рівень володіння мовами розробників, шукає викладача англійської та німецької мови. Заняття зі студентами переважно індивідуальні, можна організовувати розмовні клуби.
За бажанням, компанія допоможе вам опанувати такі IT-професії, як-от лідогенератор, менеджер із продажу, рекрутер.

Консультант із тендерних закупівель (на стороні державного замовника), дистанційно

SmartTender — продуктова компанія, ключовим продуктом якої є online-майданчик публічних і комерційних закупівель України. Для реалізації проєкту необхідний фахівець із практичним досвідом роботи у сфері закупівель від 2 років на стороні державного замовника. Також від кандидата очікують знання законодавства та нормативних документів у сфері публічних закупівель.
Фахівцю запропонують індивідуальний план розвитку, можливість фінансового і професійного зростання, ринковий рівень винагороди, доступ до сервісу психологічної підтримки Wellbeing.

Транспортний логіст, дистанційно

Cargofy — це міжнародний технологічний стартап, чиїм основним продуктом є мобільний застосунок для водіїв вантажного транспорту. Наразі має пропозицію роботи для людей із досвідом роботи в експедиції та з транспортними біржами, відмінними навичками усного та письмового спілкування. Фахівець буде аналізувати доступні вантажі та допомагати перевізникам постійно бути завантаженими та в русі; вести переговори з вантажовідправниками, вантажоотримувачами та експедиційними компаніями тощо.

Рекрутер, дистанційно

ІТ-Enterpise — український розробник сучасних цифрових та хмарних рішень — шукає рекрутера, який зможе підсилити команду. Обовʼязки: пошук і підбір персоналу, on-boarding нових співробітників, участь в інших HR-процесах. Ключові вимоги: досвід роботи з повним циклом найму співробітників від 6 місяців, вміння якісно проводити інтерв'ю та закривати вакансію цільовим кандидатом.
Передбачено своєчасну виплату винагороди, можливість впливати на свій дохід, соціальні гарантії.

Менеджер по роботі з блогерами, Київ

SoftSvit — продуктова IT-компанія, яка займається не тільки розробкою, але і просуванням власного продукту. Тож шукає співробітника, який візьме відповідальність за пошук та залучення блогерів, а також комунікацію з ними. Очікування від кандидата: досвід роботи на позиції influence manager від 6 місяців, знання англійської мови на рівні В2.
Натомість пропонують сучасний офіс, офіційне працевлаштування, піцу, напої та настільні ігри коштом компанії.

Інженер-технолог допоміжних дільниць, Харків

NETRONIC — єдина в Україні компанія, яка виготовляє обладнання для гри в лазертаг та розробляє VR-атракціони. Майбутній співробітник відповідатиме за технологічний супровід станків виробництва, написання операційних карт, маршрутних карт, виробничих інструкцій. Для цієї посади необхідно мати вищу технічну освіту та досвід роботи інженером-технологом не менш ніж 2 роки.
Компанія надає широкі можливості для навчання: велика корпоративна бібліотека, компенсація курсів, уроки англійської та української мови.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас