0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Таскомбанк підтримав проведення «Турніру найсильніших» з дзюдо

57
Дзюдоїст у білому кімоно з логотипом «ТАС» залишає автограф на офіційному заході на фоні великого світлодіодного екрана «Таскомбанк»
Дзюдоїст у білому кімоно з логотипом «ТАС» залишає автограф на офіційному заході на фоні великого світлодіодного екрана «Таскомбанк»
Таскомбанк долучився до підтримки українських дзюдоїстів у межах «Турніру найсильніших» — нового унікального формату змагань, який уперше в історії українського дзюдо відбувся під егідою Федерації дзюдо України.
Престижний всеукраїнський турнір пройшов у Львові.
На татамі змагалися понад 50 провідних спортсменів країни, серед яких учасники Олімпійських ігор, чемпіони та призери європейських і світових першостей.
Змагання стали важливим етапом перевірки рівня підготовки спортсменів напередодні ключових національних і міжнародних стартів сезону. Турнір організовано Федерацією дзюдо України спільно з Львівською обласною федерацією дзюдо за підтримки Таскомбанку з метою популяризації дзюдо в Україні, підвищення інтересу до цього олімпійського виду спорту серед широкої аудиторії та розвитку конкурентного спортивного середовища.
Для Таскомбанку підтримка українських спортсменів є складовою довгострокової стратегії соціальної відповідальності. Інвестиції у спорт — це внесок у здоров’я нації, виховання сильного та впевненого покоління, а також у просування України на міжнародній арені через спортивні досягнення українських атлетів.
Таскомбанк послідовно підтримує ініціативи, які формують майбутнє країни, сприяють розвитку української молоді та підсилюють позитивний імідж України у світі.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас