Стало відомо, коли НАЗК відкриє публічний доступ до реєстру декларацій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, коли НАЗК відкриє публічний доступ до реєстру декларацій

180
Стало відомо, коли НАЗК відкриє публічний доступ до реєстру декларацій
Стало відомо, коли НАЗК відкриє публічний доступ до реєстру декларацій
НАЗК працює над вилученням декларацій з публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданих такими особами.
Про це йдеться на сайті агентства.
Зазначається, що не пізніше 10 грудня НАЗК завершить роботу за поданнями ініціаторів вилучення, які надійшли до цієї дати. Отже, буде забезпечено відкритий цілодобовий доступ до реєстру із врахуванням заходів безпеки, визначених законом «Про запобігання корупції».
«Звертаємо увагу декларантів та ініціаторів внесення подань про вилучення декларацій із публічної частини реєстру, що залишилося обмаль часу для подачі до НАЗК відповідного подання до відкриття реєстру», — наголосили в НАЗК.
При цьому ініціатором вилучення декларацій, поданих суб'єктами декларування, які наразі мобілізовані до лав ЗСУ, є Генеральний штаб України.

Довідка Finance.ua:

  • на підставі подань вилучаються з відкритого доступу не тільки декларації, а й повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, подані за всі періоди. Всі документи, подані до реєстру декларантами, щодо яких на підставі подань уже застосовані заходи захисту, вилучаються з публічного доступу автоматично;
  • вилучення документів із публічної частини реєстру декларацій здійснюватиметься НАЗК за поданнями ініціаторів і після 10 грудня аж до дати завершення чи скасування воєнного стану в Україні, однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі;
  • повний публічний доступ до реєстру буде забезпечено НАЗК після завершення чи скасування воєнного стану в Україні.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас