США підвищили мито на імпорт з Китаю до рекордних 104% і поглибили спад ринків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США підвищили мито на імпорт з Китаю до рекордних 104% і поглибили спад ринків

Світ
685
США підвищили мито на імпорт з Китаю до рекордних 104% і поглибили спад ринків
США підвищили мито на імпорт з Китаю до рекордних 104% і поглибили спад ринків
З 9 квітня США запровадили нові, значні мита на імпорт з Китаю — мінімум 104%.
Цей ескалаційний крок є частиною політики президента США Дональда Трампа, спрямованої на рішення Китаю ввести мито у 34% на американські товари.
Нове підвищення мит передбачає 50% додаткових зборів на китайські товари до діючих 54%, оскільки Китай не піддався тиску Трампа і не скасував свої торговельні контрзаходи.
За словами прессекретарки Білого дому Кароліни Левітт, Трамп не готовий до переговорів з Китаєм, оскільки вважає, що Пекін не проявляє бажання до укладення вигідної угоди. Вона зазначила, що США будуть йти на переговори тільки з країнами, які готові укладати індивідуальні угоди.
Це різке збільшення мит має серйозні наслідки для економіки США, оскільки Китай є другим за величиною постачальником товарів у країну. Зростання мит, зокрема, вплине на ціни на споживчі товари, такі як смартфони, комп’ютери та іграшки.
Фондові ринки США відреагували на новину негативно, різко знизившись після ранкового зростання. Індекс Dow Jones впав на 0,84%, S&P 500 — на 1,57%, Nasdaq — на 2,15%.
Капіталізація крипторинку впала на 2,77% (до $2,44 трлн), а вартість біткоїну — на 2,44% (до $77 тис.).
Нафта марки WTI впала на 4,12% до $58,2 за барель, марки Brent — на 4,16%, до $61,54. Це мінімум за останні чотири роки.
Допоможіть нам зробити контент ще кориснішим для вас! Finance.ua створив невеличке опитування, щоб врахувати ваші побажання та інтереси при створенні матеріалів. Це займе лише кілька хвилин, але дозволить покращити наші тексти.

👉 Пройти опитування

За матеріалами:
Фінансовий клуб
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас