182
Посадовця Держтрансбезпеки підозрюють у завданні збитків на 800 тисяч при закупівлі шин
— Кримінал
Посадовця Державної служби України з безпеки на транспорті підозрюють у завданні збитків на понад 800 тисяч гривень при закупівлі автомобільних шин.
Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.
Протиправну діяльність фігуранта викрили слідчі Шевченківського управління поліції спільно зі співробітниками Служби безпеки України та за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури Києва.
Слідство встановило, що минулого року Держтрансбезпеки оприлюднила тендери на закупівлю автомобільних шин на потреби територіальних підрозділів. Відповідальним за процедуру тендерних закупівель був 44-річний службовець, який, діючи в інтересах сторонніх осіб, безпідставно відхилив більш економічно вигідні пропозиції учасників торгів.
Переможцем визнали учасника, пропозиція якого не відповідала принципам максимальної економії бюджетних коштів та була суттєво завищена.
На підставі вказаного рішення та укладеного договору Державній службі з безпеки на транспорті були поставлені автомобільні шини зі збитком на понад 800 тисяч гривень.
Слідчі повідомили посадовцю про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
На Житомирщині зупинили незаконний видобуток піску на військовому полігоні
В МВС попередили про шахраїв, які продають авто: як розпізнати обман
СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання пожертв для ЗСУ
На Тернопільщині ексбанкір підробляв картки й ошукав клієнтів більш ніж на 1 млн грн
У серпні всі перевірені декларації виявилися з порушеннями — НАЗК
В Україні арештували хакерів, які завдали мільярдні збитки світовим компаніям