ПРОМО
Понад 370 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений в ДТП Mercedes
— Страхування
185
Попри війну, Страхова група «ТАС» продовжує працювати, забезпечуючи надійний страховий захист своїх клієнтів та виконуючи свої зобов’язання за укладеними з ними договорами страхування.
Так, днями Страхова група «ТАС» врегулювала страховий випадок, що стався із застрахованим за договором «ЄвроКАСКО 5 зірок» автомобілем Mercedes-Benz Е250.
Аварія, в якій було пошкоджено автомобіль, сталася у Вінниці. Застраховане авто рухалося головною дорогою на зелений сигнал світлофору, як раптом з другорядної просто на нього вилетів автомобіль Opel. Уникнути зіткнення не вдалося. В результаті сильного удару суттєвих пошкоджень зазнали обидві автівки. Так, в авто винуватця аварії було пошкоджено задні ліву дверцята та крило, шину та диск одного з коліс, кришку багажного відсіку. Перелік пошкоджень Mercedes виявився ще більшим: внаслідок зіткнення було пошкоджено переднє ліве крило автомобіля, капот, передній бампер, решітку радіатора, розбито лобове скло та блок-фару.
Страхова група «ТАС», де Mercedes-Benz Е250 було застраховано за програмою «3 зірки» договору «ЄвроКАСКО», отримавши повідомлення про інцидент, оперативно взялася до вивчення його обставин. Випадок було визнано страховим і після проведення відповідної експертизи врегульовано шляхом виплати клієнтові належного відшкодування в розмірі завданих йому збитків. Сума виплати склала 370333 грн.
Нагадаємо, загалом за чотири місяці з початку року Страховою групою «ТАС» було виплачено за укладеними договорами страхування в якості відшкодувань близько 300 млн грн, з яких за договорами автострахування — КАСКО, ОСЦПВ та «Зеленою карткою» — понад 237,3 млн грн.
За матеріалами: СГ ТАС
Поділитися новиною
Також за темою
Авто з рук: як обрати, перевірити та застрахувати. Поради експертів у новому подкасті «Страхування по-людськи» від Finance.ua
У яких країнах українці найчастіше потрапляють у ДТП
Топ-5 помилок при виборі страхової компанії для ДМС і як їх уникнути
Скільки заробили страхові компанії на «Зеленій картці»: ДТП за кордоном
Уряд компенсуватиме ветеранам страхування та переобладнання авто
Виплати за «автоцивілкою» зросли на 30%: середня виплата перевищила 42 тис. грн
