0 800 307 555
0 800 307 555

"Оранта" виплачує застрахованим аграріям, рятуючи врожай


"Оранта" виплачує застрахованим аграріям, рятуючи врожай

Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" виплачує страхові відшкодування сільгоспвиробникам, які зазнали збитків внаслідок вимерзання, а також курної бури, що у березні 2007 року пронеслася територією України. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба страхової компанії.

Як повідомляється, у семи областях (Херсонській, Кіровоградській, Сумській, Миколаївській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернігівській) від катаклізмів постраждали 28 господарств. Загальна сума заявлених по ним збитків складає 1 млн 150 тис. грн.

На даний момент "Оранта" уже виплатила постраждалим підприємствам 870 тис. 275 грн. Зокрема, у Херсонській області ТОВ "Дніпро" отримало компенсацію в розмірі 181 тис. 302 грн, "Продексім ЛТД" - 114 тис. 297 грн, а ПСП "Чапаєвському" у Миколаївській області виплачено 236 тис. 563 грн. Інші виплати будуть зроблені до середини травня по факту надання аграрними підприємствами документів про заподіяні збитки.

"Подібні природні явища можуть істотно підірвати фінансовий стан сільгоспвиробників, а завдяки страховому полісу сільгоспвиробники не тільки адекватно компенсують збитки, але й більш упевнено почувають себе навіть у самі неврожайні роки. Своєчасні виплати дають сільгоспвиробникам можливість, не залучаючи додаткових коштів, вчасно провести пересівання (підсівши) на постраждалих площах", - відзначила заступник голови правління НАСК "Оранта" Олена Пелипенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Оранта
Опитування
В Контексті Finance.ua