Interpayment Services Ltd. оголосила про перехід з карт Visa TravelMoney на Visa TravelMoney CashPassport з 18 червня н.р. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Interpayment Services Ltd. оголосила про перехід з карт Visa TravelMoney на Visa TravelMoney CashPassport з 18 червня н.р.

Фінтех і Картки
3
Interpayment Services Ltd оголосила про перехід з карт Visa TravelMoney на Visa TravelMoney CashPassport, що почнеться 18 червня і триватиме аж до 30 вересня 2002 р., після чого Visa TravelMoney буде виведена зі звертання. Про це повідомила прес-служба банку «Аваль» з посиланням на департамент роздрібного бізнесу АППБ «Аваль».
За інформацією прес-служби банку, у цей період власники Visa TravelMoney повинні будуть або цілком використовувати всі кошти на карті, або зняти гроші, що залишилися, у пункті продажу цих карт, чи зв'язатися з пунктом продажу і безкоштовно перевести кошти на нову карту Visa TravelMoney Саshраssроrt.
Як повідомляє прес-служба АППБ «Аваль», переведення коштівів по картках Visa TravelMoney, придбаним у банку «Аваль», відбувається банком безкоштовно. За переведення коштів по картах, придбаним в інших банкам, АППБ «Аваль» утримує комісію в розмірі 0,5 проц. (але не менше 5 дол.) за курсом НБУ на день оплати.
Після закінчення терміну дії Visa TravelMoney, тобто після 30 вересня н.р., власники Visa TravelMoney, що по якихось причинах не обміняли карти чи не зняли свої кошти, зможуть зв'язатися з компанією Interpayment Services Ltd. для виплати грошових коштів, що залишилися на картці.
За інформацією прес-служби, Visa TravelMoney CashPassport буде мати таку ж функціональність, як і існуючий у даний час продукт Visa TravelMoney, що максимально зручний для одержання наявних під час загранпоїздок. В даний час власники Visa TravelMoney можуть з її допомогою одержувати наявні у валюті країни перебування через мережу, що складається з 400 тисяч банкоматів у 113 країнах.
Однак крім цього, як повідомили в департаменті роздрібного бізнесу банку «Аваль», власники нової карти одержать добре організоване телефонне обслуговування, а також можливість доступу до свого рахунка і перегляду проведених транзакцій через спеціальний сайт в Інтернеті за допомогою персонального пароля, отриманого одночасно з покупкою Visa TravelMoney CashPassport.
Крім того, усі власники карток Visa TravelMoney CashPassport одержать право на одержання послуг Travelex Latitude Recovery Service, що передбачають підтримку клієнтів у непередбачених ситуаціях (зокрема, утрата паспорта, кредитних карток чи готівки, раптова хвороба, юридичні проблеми і т.д.).
АППБ «Аваль» є ведучим в Україні роздрібним банком, що пропонують приватним клієнтам максимально повний перелік банківських послуг, зокрема — споживче кредитування, грошові перекази, розміщення коштів на депозитних рахунках, повний набір сучасних платіжних інструментів — платіжні карти міжнародних систем Visa Int. і MasterCard Int.,дорожні чеки — Thomas Cook, American Express, Visa, а також картки Visa TravelMoney.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас