Нове відділення АППБ "Аваль" — "Фінансово-кредитний центр" відкрилося 25 травня в Миколаєві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нове відділення АППБ "Аваль" — "Фінансово-кредитний центр" відкрилося 25 травня в Миколаєві

Фондовий ринок
140
Миколаївська обласна дирекція акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» 25 травня ц.р відкрила нове територіально віддалене безбалансове відділення — «Фінансово-кредитний центр» в одному з будинків м. Миколаєва початку ХХ в. (за адресою — м. Миколаїв, вул. Радянська, 8а), відновлення архітектурного ансамблю якого продовжувалося протягом двох місяців при участі банку «Аваль». Як повідомила прес-служба банку з посиланням на Миколаївську ОД, на відкритті «Фінансово-кредитного центра» були присутні мер м. Миколаєва Володимир Чайка, начальник обласного керування НБУ Валентин Берегуля, голови Центрального і Заводського райвиконкомів, а також керівництво і VIP-клієнти АППБ «Аваль».
За інформацією прес-служби, «Фінансово-кредитний центр» є «мінібанком», що надають клієнтам повний перелік фінансових і банківських послуг. Зокрема, у перелік послуг, пропонованих «Фінансово-кредитним центром» входить обслуговування юридичних і фізичних осіб, прийом внесків від населення в національній і іноземній валютах, грошові перекази Western Union і «Аваль-Експрес», видача наявних по платіжних картах, оплата комунальних і інших видів послуг.
Крім того, у «Фінансово-кредитному центрі» здійснюється оформлення і видача споживчих кредитів фізичним особам для придбання товарів, автомобілів і житла по програмах «Товари на виплат», «Автомобілі в кредит», «Онікс- розстрочка» і ін. Також «Фінансово-кредитний центр» пропонує кредити для малого, середнього і мікробізнесу по програмах Європейського банку реконструкції і розвитку і Німецько-українського фонду. Оформлення і видача таких кредитів, за інформацією прес-служби, відбувається в окремому VIP-залі, де крім традиційних банківських послуг для учасників програм мікрокредитування передбачене безкоштовне надання юридичних послуг. Режим роботи «Фінансово-кредитного центра» установлений з 8.00 до 20.00, без вихідних.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас