В Україну приїздить Кофі Аннан — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україну приїздить Кофі Аннан

12
Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Кофі Аннан прибуде в Україну у неділю з триденним візитом. Про це повідомила прес-секретар президента України Олена Громницька, передають Українські Новини. Це перший візит Аннана до України.
У понеділок наступного тижня генеральний секретар ООН зустрінеться з Леонідом Кучмою. Планується, що Кофі Аннан обговорить з українською владою роль нашої країни у врегулюванні конфліктів та її участь у миротворчих операціях.
Крім того, на переговорах будуть порушені питання щодо реформування ООН, участь ООН у залученні міжнародної допомоги для ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, реалізації міжнародної програми боротьби зі СНІДом і туберкульозом.
У квітні прем'єр-міністр Анатолій Кінах мав зустріч з Кензо Ошимі, заступником генерального секретаря ООН з гуманітарних питань, який курирує міжнародне співробітництво з питань аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Після зустрічі Кінах заявив, що Кабінет Міністрів розраховує на те, що ООН збільшить допомогу з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас