0 800 307 555
0 800 307 555

"Правекс-банк" запропонував своїм клієнтам нову інтернет-послугу


Реалізуючи план розвитку електронного банкінгу, «Правекс-банк» запропонував своїм клієнтам нову послугу - замовлення пластикової картки через Інтернет-сайт банку. Сайт банку - один з декількох банківських сайтів в Україні, що мають сертифікат всесвітньо відомого міжнародного агентства сертифікації THAWTE.

Тепер, не виходячи з будинку чи офісу, клієнт може замовити пластикову картку. Йому досить лише заповнити анкету, розміщену на сайті банку, і, використовуючи кодове ім'я і пароль, одержати оперативну інформацію про розгляд своєї заявки. «Правекс-банк" випускає пластикові картки міжнародних платіжних систем Visa International і Europay International (Cirrus/Maestro і Visa Electron). За заявкою клієнта картковий рахунок може бути відкритий як у національній валюті, так і в доларах США.

Як повідомив заступник голови правління «Правекс-банка» Валерій Белан, найближчим часом «Правекс-банк» планує запропонувати своїм клієнтам ще ряд послуг з використанням Інтернет-технологій.

Довідка
«Правекс-банк» створений у 1992 році. Входить у десятку найбільших комерційних банків України. Обслуговує близько 20 тис. юридичних і більш 200 тис. фізичних осіб. У структурі банку - більш 170 філій і відділень, що працюють у всіх регіонах країни. Фінансовий прибуток банку в минулому році склав 8 млн. 729 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua