В Донецьку боржників відключатимуть від тепла


В Донецьку боржників відключатимуть від тепла

У Донецьку боржників відключають від тепла. 27 січня, «Донецькміськтепломереда» відключила від опалення дев'ять квартир у багатоповерховому будинку на Київському проспекті. Середня заборгованість кожної відключеної квартири становила 400-500 грн.

За даними абонентської служби тепломережі, щоб зібрати такий борг, потрібно не платити за тепло і гарячу воду близько півроку.

Напередодні були відключені ще вісім квартир у деяких багатоповерхівках по Ленінському проспекті. Тут борги мешканців склали в середньому близько 1 тис. 500 грн.

Середній рівень платежів жителів Донецька за тепло і гарячу воду у січні становить близько 80%. До категорії злісних неплатників (жителі Донецька, заборгованість яких перевищує тримісячне нарахування) належать понад 24 тисяч абонентів підприємства. Жителі Донецька у першому місяці 2007 року поки недоплатили тепломережі близько 4 млн. грн. загальна заборгованість дончан досягає 65 млн. грн. притому, що на початок 2006 року борг жителів Донецька становив усього 8 млн. грн.

На підприємстві відзначили, що відключення вважаються надзвичайним заходом, до якої прибігають в останню чергу, приберігаючи такий спосіб впливу для найнезговірливих боржників.

«Ми намагаємося до останнього вимагати сплати боргів за допомогою попереджень, нагадувань та угод. І тільки потім переходимо до застосування радикальних заходів - відключенню або судового розглядя», - підкреслив 1-й заступник директора ККП «Донецькміськтепломережа» Олександр Семченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua