0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як змінилися депозитні ставки після свят


Як змінилися депозитні ставки після свят

Після зимових свят середня ставка на депозитному ринку понизилася до 13,62%, у той час як прибутковість внесків у валюті виросла до 8,92%. Про це повідомляє компанія "Простобанк Консалтинг", що займається регулярними маркетинговими дослідженнями ринку роздрібних банківських послуг. За результатами аналізу зміни прибутковості річних внесків київських банків, співробітники компанії прийшли до висновку, що з початку року на депозитному ринку столиці відбулися наступні коливання середніх процентних ставок: у гривні: з 13,68% до 13,62% (-0,06%); у дол. США: з 8,84% до 8,92% (+0,09)

У теж час, прибутковість окремих видів банківських депозитів у середині січня 2007 року була наступною:

1. ощадні вклади (виплата % - одноразово, без права поповнення й часткового зняття грошей з рахунку):
у гривні - 14,37% (-0,13%)
у дол. США - 9,48% (+0,04%)

2. дохідні внески (виплата % - регулярно, без права поповнення й часткового зняття):
у гривні - 14,25% (-0,17%)
у дол. США - 9,30% (- 0,04%)

3. накопичувальні внески (із правом поповнення, але без права часткового зняття):
у гривні - 13,85% (-0,03%)
у дол. США - 8,95% (+0,11%),

4. універсальні внески (із правом поповнення й часткового зняття):
у гривні - 7,86% (-0,77%),
у дол. США - 5,88% (-0,12%)

Як бачимо, практично по всіх видах внескам, як у національної, так й іноземній валюті, середні ставки знизилися. Тільки прибутковість ощадних і накопичувальних внесків у доларах незначно підвищилася. Однак, на думку експертів, найближчим часом банкіри можуть також зменшити ставки й по цих внесках.

"До кінця місяця банківські установи переглянуть процентні ставки убік зниження по всіх видах внесків, у тому числі й по депозитах у доларах США. - відзначає Олексій Сисоєв, заступник голови правління банку "Українська фінансова група".- До Нового року фінансисти привертали увагу клієнтів більш високими процентними ставками, але свята пройшли, і строки новорічних акцій банків незабаром минуть".

У ході проведення маркетингового дослідження, експертами компанії були вивчені умови залучення заощаджень громадян у наступних банках: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, Надра, Укрпромбанк, УкрСиббанк, Фінанси та кредит, Укрексімбанк, Правекс-банк, Індекс-Банк, Форум, Укргазбанк, ОТП Банк, Кредобанк, Кредитпромбанк, Київ, Родовид Банк, Тас-комерцбанк, ВАБанк, Хрещатик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування