0 800 307 555
0 800 307 555

Як змінилися депозитні ставки після свят


Як змінилися депозитні ставки після свят

Після зимових свят середня ставка на депозитному ринку понизилася до 13,62%, у той час як прибутковість внесків у валюті виросла до 8,92%. Про це повідомляє компанія "Простобанк Консалтинг", що займається регулярними маркетинговими дослідженнями ринку роздрібних банківських послуг. За результатами аналізу зміни прибутковості річних внесків київських банків, співробітники компанії прийшли до висновку, що з початку року на депозитному ринку столиці відбулися наступні коливання середніх процентних ставок: у гривні: з 13,68% до 13,62% (-0,06%); у дол. США: з 8,84% до 8,92% (+0,09)

У теж час, прибутковість окремих видів банківських депозитів у середині січня 2007 року була наступною:

1. ощадні вклади (виплата % - одноразово, без права поповнення й часткового зняття грошей з рахунку):
у гривні - 14,37% (-0,13%)
у дол. США - 9,48% (+0,04%)

2. дохідні внески (виплата % - регулярно, без права поповнення й часткового зняття):
у гривні - 14,25% (-0,17%)
у дол. США - 9,30% (- 0,04%)

3. накопичувальні внески (із правом поповнення, але без права часткового зняття):
у гривні - 13,85% (-0,03%)
у дол. США - 8,95% (+0,11%),

4. універсальні внески (із правом поповнення й часткового зняття):
у гривні - 7,86% (-0,77%),
у дол. США - 5,88% (-0,12%)

Як бачимо, практично по всіх видах внескам, як у національної, так й іноземній валюті, середні ставки знизилися. Тільки прибутковість ощадних і накопичувальних внесків у доларах незначно підвищилася. Однак, на думку експертів, найближчим часом банкіри можуть також зменшити ставки й по цих внесках.

"До кінця місяця банківські установи переглянуть процентні ставки убік зниження по всіх видах внесків, у тому числі й по депозитах у доларах США. - відзначає Олексій Сисоєв, заступник голови правління банку "Українська фінансова група".- До Нового року фінансисти привертали увагу клієнтів більш високими процентними ставками, але свята пройшли, і строки новорічних акцій банків незабаром минуть".

У ході проведення маркетингового дослідження, експертами компанії були вивчені умови залучення заощаджень громадян у наступних банках: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, Надра, Укрпромбанк, УкрСиббанк, Фінанси та кредит, Укрексімбанк, Правекс-банк, Індекс-Банк, Форум, Укргазбанк, ОТП Банк, Кредобанк, Кредитпромбанк, Київ, Родовид Банк, Тас-комерцбанк, ВАБанк, Хрещатик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua