0 800 307 555
0 800 307 555

AT&T здійснила найбільше поглинання в історії США


AT&T здійснила найбільше поглинання в історії США

Компанія AT&T зробила найбільше поглинання в історії Сполучених Штатів, завершивши угоду з купівлі корпорації Bellsouth за 86 мільярдів доларів.

За умовами угоди, що одноголосно схвалили 29 грудня члени Федеральної комісії із зв'язків США, акціонери Bellsouth одержать 1,325 акції AT&T в обмін на кожну акцію своєї компанії. Міністерство юстиції США схвалило злиття ще у жовтні.

При покупці AT&T також одержить повний контроль над компанією Cingular Wireless. Раніше AT&T належали 60 відсотків Cingular Wireless, а Bellsouth - 40.

Для завершення угоди AT&T довелося зробити кілька обіцянок. Зокрема, компанія буде дотримуватися "мережного нейтралітету" і не дасть переваги трафику провайдерів контента, які платять компанії більш ніж інші. Крім того, AT&T пообіцяла надати всім клієнтам на 30 місяців доступ до інтернету з DSL із щомісячною абонентською платою у 19,95 долара, і протягом року відмовитися від частоти 2,5 Ггц, використовуваної для бездротового зв'язку. Компанія також зобов'язана до кінця 2008 року створити три тисячі робочих місць у США замість аналогічних закордонних, які використала Bellsouth.

Об'єднана компанія буде працювати у 22 штатах країни, обслуговуючи 68,7 мільйона місцевих телефонних ліній. Її річний виторг складе близько 117 мільярдів доларів. У зв'язку зі злиттям протягом трьох років будуть звільнені 10000 працівників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua